Banery reklamowe to umieszczane na zewnątrz, wielkoformatowe, zadrukowywane plandeki odporne na wodę oraz warunki atmosferyczne. Montowane są między innymi na elewacjach budynków, płotach, przystankach.

Banery reklamowe – materiał


Dostępne rodzaje materiałów:

  • baner laminowany wzmacniany – standardowy baner laminowany o wysokim splocie nici, z matowym wykończeniem, gramatura 510g
  • baner dwustronny – plandeka do zadruku dwustronnego
  • baner powlekany – bardzo trwały materiał, plandeka dodatkowo wzmacniana, o matowym wykończeniu, gramatura 510g
  • baner odblaskowy – pryzmatyczna powierzchnia odbijająca światło padające na powierzchnię reklamy, gramatura 510g
  • baner siatka – druk na banerowej siatce, przepuszczającej powietrze

Nasze banery drukujemy na materiałach o wysokiej wytrzymałości. Gramatura materiału wynosi 510 g, a splot nici na metrze kwadratowym to 1000×1000. Grubość i mocny splot sprawiają, że jest to najlepszy jakościowo baner stosowany do ekspozycji średnio- i długoterminowych, a jednocześnie jego cena jest stosunkowo niska.

W ofercie mamy również baner odblaskowy o takich samych parametrach wytrzymałościowych, który idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie przez 24 godziny można zaobserwować duże natężenie ruchu ulicznego. Baner odblaskowy – podobnie jak odblaskowe znaki drogowe i opaski dla pieszych – widoczny jest przez całą dobę nawet, jeśli zainstalowany zostanie w ciemnej, nieoświetlonej lokalizacji. Promowana za jego pośrednictwem marka, produkt czy usługa nie pozostanie niezauważona przez nocnych kierowców.

Zamawiane w naszej drukarni banery są gotowe do powieszenia. Posiadają oczka montażowe rozmieszczone standardowo co 50 cm, a krawędzie baneru są wzmacniane zgrzewem, który gwarantuje solidne mocowanie. Istnieje możliwość pokrycia baneru laminatem, co przedłuża żywotność kolorów na plandece. Warstwa laminatu pełni funkcję konserwującą, chroniąc kolory przed działaniem promieni słonecznych czy wilgoci.

Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie. Zajmujemy się również przygotowaniem projektu.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego biura – ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra (rondo koło marketu Auchan i Intermarche)
Kontakt – tel.: +48 664 383 975, e-mail: bok@drukla.net

Wybrane realizacje:


baner-netia
druk-wielkoformatowy-banery-foss
baner-reklamowy-cedrus
baner-reklamowy-kominiarz-pszczolki
druk-wielkoformatowy-banery-ecopol
baner-sprzedam-reklamowy
druk-wielkoformatowy-banery-metzink