Koperty z nadrukiem

Koperty to nieodzowny element każdej korespondencji firmowej, wyposażenia biurowego oraz wysyłek marketingowych. Nośnik, który staje się najlepszą wizytówką. W naszej ofercie znajdą Państwo druk na kopertach HK. Dbając o wygodę naszych klientów, dostarczamy koperty z profesjonalnym nadrukiem firmowym, świątecznym czy też koperty okolicznościowe. Ich wspólną cechą jest wysoka jakość, zastosowanie ekologicznych rozwiązań oraz korzystna cena.

Koperty z okienkiem i klasyczne

Koperty dzielą się na te klasyczne i z okienkiem (które jest bardzo praktycznym rozwiązaniem). Każda z nich posiada odrywany pasek klejowy (po krótkim lub długim boku), a papier, na którym są drukowane, to offset. Jest to popularny rodzaj papieru wykorzystywany przy różnego rodzaju dokumentach. Zaletą offsetu jest jego ogromna funkcjonalność – pozwala nie tylko na dokonanie ponownego zadruku, ale też doskonale wchłania tusz. Dzięki szerokiej gamie gramatur (od 80 do 120 g), papier offsetowy sprawdzi się zarówno jako papier firmowy, podkład na biurko, broszura, czy właśnie koperta.

Druk na kopertach

Dzięki technologii tuszy pigmentowych, które w dużej mierze oparte są na wodzie, druk na kopertach jest nie tylko bezpieczny dla naszego zdrowia, ale też w pełni ekologiczny.

Druk kopert

To, co znajdzie się na kopercie, będzie zależało tylko od Ciebie. Możesz umieścić na niej tylko logo Twojej firmy, ale możesz też zadrukować całą powierzchnię koperty, a to wszystko bez żadnych ograniczeń kolorystycznych. Firma Druklanet wychodzi  naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i w swojej ofercie posiada 4 optymalne pakiety, które ułatwią wybór i cały proces zamówienia.

Zadruk powierzchni koperty – propozycje do wyboru:

  • do 5% powierzchni zadruku koperty
  • od 5% do 20% powierzchni zadruku koperty
  • od 20% do 50% powierzchni zadruku koperty
  • od 50% do 100% powierzchni zadruku koperty

Warto dodać, że w naszej ofercie jest możliwość zamówienia projektu graficznego!

Formaty

Wybierając kopertę koniecznie zwróć uwagę na format. W naszej ofercie znajdziesz aż 5 rozmiarów (B5,C4,C5,C6 oraz DL) z czego aż 3 z nich mogą występować w wersji z praktycznym okienkiem lub bez. Druk kopert realizujemy już od 100 sztuk.

Zacznij od koperty!

Koperty to nieodłączny element każdej profesjonalnej komunikacji. Estetycznie wykonane, z indywidualnym zadrukiem w komplecie z papierem firmowym doskonale uzupełnią identyfikację wizualną każdej firmy.

Zapraszamy!