Etykiety samoprzylepne, naklejki produktowe, brandowe czy informacyjne? Jakie będzie ich zastosowanie zależy tylko od Ciebie.

Druk naklejek wykonujemy na podłożach samoprzylepnych – papierowych lub foliowych. Jeżeli nie wiesz z jakiego materiału powinny być wykonane naklejki, pomożemy Ci podjąć decyzję. Realizujemy zamówienia nisko- i wysokonakładowe, drukując cyfrowo lub offsetowo.

Druk na papierze samoprzylepnym charakteryzuje się niższą ceną w przeciwieństwie do naklejek foliowych. Sprawdza się w etykietowaniu produktów w większym nakładzie. Podkład naklejek jest nacinany co ułatwia jego usunięcie i aplikację. Przy większych nakładach możliwe jest zamówienie naklejek papierowych o dowolnym kształcie.

Etykiety samoprzylepne foliowe są odporne na wodę. Wydruk dodatkowo można zabezpieczyć laminatem ochronny, który chroni naklejki dodatkowo przed uszkodzeniami mechanicznymi i nadaje ekskluzywny. Wariant drukowany na folii może posłużyć zarówno jako naklejka produktowa, informacyjna czy wlepa. Foliowe etykiety samoprzylepne również wykonamy w dowolnym kształcie.

Naklejki papierowe i foliowe, także te z indywidualnym kształtem, realizujemy w terminie od jednego do kilku dni roboczych. Czas realizacji większych nakładów uzgadniamy z klientem indywidualnie.

W naszym studio graficznym przygotujemy projekt graficzny lub dokonamy korekty w projekcie dostarczonym do drukarni.

W przypadku pytań zapraszamy do kontatku z naszym biurem obsługi klienta telefonicznie lub wysyłając wiadomość e-mail na adres bok@drukla.net.