Drukarnia offsetowa


Druk offsetowy idealnie sprawdzi się przy dużych zamówieniach. Sama realizacja zlecenia może trochę potrwać, jednak fantastyczne odwzorowanie kolorów oraz ogromne możliwości uszlachetnienia wydruków zrekompensują wszelkie niedogodności.

Jesteśmy drukarnią z Zielonej Góry – zespołem profesjonalistów, dla których proces drukowania nie ma żadnych tajemnic. Samym offsetem zajmujemy się od prawie dwóch dekad, dzięki czemu wiemy o nim wszystko. Tak bogate doświadczenie oraz znajomość tematu sprawia, że materiały wydrukowane metodą druku offsetowego zadowolą nawet najbardziej wymagających. Działamy na terenie całego kraju dostarczając zamówione wydruki do każdego zakątka Polski.

Za naszym sukcesem stoją nie tylko wspaniale przygotowani do swojej pracy ludzie, ale też nowoczesne maszyny. Heidelberg Speedmaster B2 i Konica AccurioPress C220, bo to o nich mowa, pozwalają na szybki oraz niedrogi wydruk bogatego asortymentu produktów. Co drukujemy? W naszej ofercie znaleźć można m.in. wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi, broszury, teczki, notesy, papier firmowy, naklejki i kalendarze. Ponadto, na życzenie, możemy określone produkty uszlachetnić – do wyboru jest laminowanie, miękkie i eleganckie folie soft-skin oraz lakier UV, który ochroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz zwiększy walory estetyczne.

 

Druk offsetowy – oferta


Druk offsetowy – zalety:


 • niska cena przy dużym nakładzie
 • druk średnich i dużych nakładów (doskonale sprawdza się podczas wydruku materiałów promocyjnych)
 • duży wybór papierów do druku (chodzi zarówno o jego rodzaj, jak i gramaturę)
 • bardzo wysoka jakość kolorów – możliwość wydruku wielu kolorów (podstawowych i dodatkowych)
 • wyrazistość wydruku
 • wysoka trwałość druku, dzięki czemu zadrukowany papier może zostać poddany uszlachetnianiu (lakiery UV, folie, laminowanie itp.)

 

Drukarnia offsetowa – przemysłowy druk wysokonakładowy

Heidelberg Speedmaster B2


Oferujemy druk offsetowy kolorowy na maszynie Heidelberg Speedmaster B2.

 • maszyna do drukowania w kolorze CMYK – wysoka wydajność wynoszącą 71/61 kolorowych stron na minutę
 • doskonała jakość wydruku
 • funkcja nabłyszczania nadruku
 • dostępne formaty: A6, A5, A4, A3, DL oraz oryginalny, wyróżniający się DL-long
 • prędkość druku do 12 tysięcy arkuszy na godzinę

Druk offsetowy – introligatornia


 • ploter tnący – nacinanie naklejek i etykiet samoprzylepnych do dowolnego kształtu
 • perforator (dziurkarka) – wykonywanie otworów m.in. na biletach
 • gilotyna – przycinanie druków
 • foliowanie/laminowanie wydruków – korzystamy z dedykowanych laminatów do druku offsetowego
 • falcerka i bigownica – składanie (zginanie) arkuszy papieru
 • wieża zbierająca – pobieranie arkuszy

 

Offsetowy druk arkuszowy wysoknakładowy


Duże zamówienie? Druk offsetowy idealnie się tu sprawdzi. Niezależnie od rodzaju produktu (wizytówki, plakaty, katalogi, książki, broszury, ulotki, koperty, zaproszenia itp.) – wysoka jakość gwarantowana!
Przemysłowe drukowanie płaskie, czyli inaczej druk offsetowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy oczekują wspaniałych efektów przy zamówieniach wysokonakładowych. Drukarnia Druklanet z Zielonej Góry? To my! Jesteśmy kameralną, rodzinną drukarnią, której celem jest pokazanie, jak wielkie możliwości kryją się w druku. Nasza firma to przede wszystkim fantastyczni ludzie, którzy każdego dnia z pasją i ogromnym zaangażowaniem drukują dla Ciebie i Twojej firmy. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a zamówienie niezależnie od nakładu – wykonane z najwyższą starannością. Dzięki profesjonalnym pracownikom oraz nowoczesnym maszynom – współpraca z naszmi to gwarancja zadowolenia oraz czysta przyjemność (o czym można się przekonać czytając opinie na nasz temat w Internecie).

Druklanet, idąc z duchem czasu, funkcjonuje też jako drukarnia internetowa – drukla.net. Rejestracja oraz składanie zamówień jest proste i przystępne dla każdego, a promocje dla klientów składających zamówienia online są bardzo atrakcyjne. Dzięki wielu udogodnieniom, takim jak np. system płatności online, możliwość wgrania plików do zamówienia, kalkulacje – swoje zamówienie złożysz w zaledwie w kilka minut.

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu! Możesz zadzwonić, napisać lub po prostu przyjść do naszego biura. Pomożemy rozwiać wszelkie formalności, doradzimy, zaprojektujemy i oczywiście wydrukujemy wszystko, co zechcesz!