Notes to najwygodniejszy sposób zapisywania informacji. Od teraz Twoje notatki zebrane będą w jednym miejscu! Warto go mieć zawsze przy sobie, przyda się zarówno w domu, w pracy, jak i na spotkaniu biznesowym. Do wyboru masz notesy klejone z okładką lub bez oraz  notesy spiralowane.

Notes klejony bez okładki
Dobra jakość za rozsądną cenę. Dopasuj notes do swoich potrzeb – jego objętość może wynosić od 25 do 100 kartek, a jedna ze stron zadrukowana w kolorze lub na czarno. Do wyboru masz aż pięć formatów. Każdy wydrukujemy na papierze offsetowym 80 g, preprint 90g oraz kredowym matowym lub z połyskiem, a ponadto skleimy po krótszym lub dłuższym boku. Coś jeszcze? Zaokrąglone kartki na życzenie.

Notes klejony z okładką
Daj się zauważyć! Niech Twój notes będzie nie tylko praktyczny, ale też elegancki i oryginalny. W zależności od Twoich potrzeb jego objętość może wynosić od 25 do aż 100 kartek. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę formatów, gramatur oraz rodzajów papieru, które możesz dowolnie konfigurować (5 formatów, 2 rodzaje papierów na okładkę oraz aż 6 papierów środka). Jeśli chcesz by nie tylko okładka była zadrukowana w kolorze (jednostronnie)  – masz wybór, ponieważ sam środek może występować aż w 5 wariantach kolorystycznych.  Ponadto, dla większej wygody, Twój notes możemy zaopatrzyć w 2 lub 4 dziurki, dzięki którym kartki można wpinać do segregatora. Coś jeszcze? Zaokrąglone kartki na życzenie.

Zobacz także produkt: Notesy spiralowane

notesy-klejone-offset-80g-liceum-nr-3