Naklejki na tablice rejestracyjne to dobry element reklamy uzupełniającej. Czemu miałbyś marnować powierzchnię na listwie pod tablicą? Czemu miałaby tam widnieć reklama komisu albo salonu samochodowego, w którym kupiłeś swoje auto?! Jeżeli zamawiasz u nas wizytówki, ulotki czy banery, zamów przy okazji naklejki pod tablice rejestracyjne swojego samochodu.

Naklejki są odporne na warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg czy słońce. Zaaplikowany wydruk można zawsze przemyć, nadruk nie ulegnie porysowaniu. Drukujemy w jakości fotograficznej.

Pod standardowe ramki przygotujemy naklejkę o wymiarach 510x20mm. Istnieją ramki z szerszą listwą o wysokości 23mm, dlatego warto zawsze sprawdzić jaki rodzaj listwy znajduje się pod Twoją tablicą. Jeżeli zamówienie składasz u nas w biurze, sprawdzimy to za Ciebie.

naklejki na tablice rejestracyjneNaklejki na folii białej czy odblaskowej?


Naklejki na tablice rejestracyjne drukujemy na foliach z trwałym klejem, wydruk zabezpieczamy laminatem ochronnym. W ofercie znajdą państwo:

  • naklejki foliowe standardowe na folii monomerycznej
  • naklejki foliowe odblaskowe na tablice odblaskowe

Oklejanie ramki pojazdu


Czy oklejacie ramkę pojazdu czy inną powierzchnię, są zasady, o których warto pamiętać:

  • powierzchnia oklejania musi być gładka i czysta – odtłuszczona (najlepiej do odtłuszczenia powierzchni nadaje się benzyna ekstrakcyjna)
  • pamiętaj, że klej nabiera 100% mocy po dwóch dobach – do tego czasu nie należy myć w miejscach wyklejonych, unikać kontaktu z wodą

Skuteczna forma reklamy na ramce tablicy rejestracyjnej


Zajmujemy się kompleksową obsługą zamówień naszych klientów. Projekt naklejki można dostarczyć własny bądź zdać się na propozycje przygotowane w naszym studio graficznym. Tutaj udostępniamy szablon do przygotowania własnego projektu.

naklejki na tablice rejestracyjneWarto zwrócić uwagę przy projektowaniu naklejki na ramkę tablicy, aby kolorystyka była ograniczona do 2-3 kolorów, dzięki czemu treść na ramce będzie bardziej czytelna. Napisy na ramce czytamy z reguły z odległości 2 – 3 metrów, dlatego należy przyjąć jednowierszową postać prezentowania informacji. Reklama tego typu ma na celu zaznaczenie obecności na rynku Twojej firmy bądź usługi, którą świadczysz. Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie prostego schematu – logo, nazwa firmy, hasło reklamowe lub adres strony internetowej. Stosowanie nadmiernej ilości informacji pogorszy czytelność reklamy.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego biura – ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra (rondo koło marketu Auchan i Intermarche)

Jeżeli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu – tel.: +48 664 383 975, e-mail: bok@drukla.net