Teczki ofertowe to produkty, w których umieszcza się inne przekazywane klientom materiały reklamowe: foldery, katalogi oraz ulotki. Stanowią one praktyczny gadżet, pozwalający zebrać i przechowywać w jednym miejscu ważne dokumenty lub notatki.

Oferujemy różne formy wykrojników teczek oraz różne kolory, do wyboru wedle preferencji naszych klientów. Udostępniamy wariant Standard Plus z powiększonymi skrzydełkami, na których znajduje się nacięcie przeznaczone na firmową wizytówkę. Na skrzydełkach można zamieścić również dodatkowy nadruk reklamowy, jeśli powierzchnia okładek okaże się niewystarczająca. Szerokie skrzydełka obejmą grubszy plik dokumentów i zapobiegną wysuwaniu się kartek. Oferujemy również teczki w wersji z elastyczną gumką. Teczki opatrzone gumką są niezawodne w przypadku częstego przenoszenia dokumentów – zabezpieczają zawartość przed wysypaniem się.

Wydruk teczek realizujemy na papierze wizytówkowym – grubej kredzie o wysokiej gramaturze 350 g. Sztywny papier zabezpiecza przechowywane wewnątrz materiały przed niepożądanymi zagięciami. W ofercie naszej drukarni znajdą Państwo różne rodzaje uszlachetnień: do wyboru mamy wykończenie laminatem matowym lub błyszczącym. Przy wyborze laminatu matowego dostępna jest opcja pokrycia lakierem wybiórczym UV. Lakier tego typu stosuje się na wybranych elementach nadruku w celu ich wyeksponowania poprzez nadanie szlachetnego połysku, wyróżniającego je spośród matowego tła.

Jeżeli potrzebujesz przygotować projekt graficzny teczki ofertowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego 664 383 975 lub mailowego bok@drukla.net

Nasze biuro mieści się w Zielonej Górze przy ul. Trasa Północna 2. Zamówienia przyjmujemy i wydajemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 16.00.

Wybrane realizacje:


druk teczek urzad miasta zielona gora
teczka ofertowa essenza
druk teczek cons
druk teczek centrum nieruchomosci
teczka ofertowa bluecrystal