Produkt reklamowy dla wszystkich. Prosty, niedrogi, skuteczny. Przekonaj się na własnej skórze, jak wielkie ma możliwości. Zadruk może być z jednej lub obu stron, a dodatkowo ulotki możemy naciąć do dowolnego kształtu według wykrojnika. Do wyboru masz 7 formatów oraz papier kredowy z połyskiem lub matowy o wielu gramaturach. Sam zdecyduj jak wyglądać ma reklama Twojej firmy. Jeśli chcesz, by Twoje ulotki prezentowały się jeszcze lepiej – wybierz dodatkowo folię połysk, mat lub Soft Skin. Co jeszcze możemy Ci zaoferować? Uszlachetnienie, dzięki którym ulotki będą wyglądały nowocześnie i elegancko. Wybiórczy lakier UV, a może pozłocenie lub posrebrzenie wskazanych części? Decyzja należy do Ciebie!

Ulotki przygotowujemy w standardowych rozmiarach A6, A5, A4, DL. Na życzenie przygotujemy wydruk o innych, podanych przez zamawiającego wymiarach. Drukujemy w wariancie jednostronnym oraz dwustronnym. Dostępna szeroka gama gramatur papierów, od typowych ulotkowych 130g, po wizytówkowe kreda 350g. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówień. W ofercie posiadamy także ulotki składane.

Ulotki wydrukujemy nawet na ten sam dzień. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Realizujemy także projekty graficzne ulotek. Skontaktujesz się z nami telefonicznie 664 383 975 lub mailowego bok@drukla.net

Nasze biuro mieści się w Zielonej Górze przy ul. Trasa Północna 2. Zamówienia przyjmujemy i wydajemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 16.00.

Wybrane realizacje:


ulotki a5 calmar
ulotki a6 viresco
ulotki dl metapak
druk ulotek a4 centrum komina
druk ulotek a6 dietetyk
ulotki a4 hurtownik
ulotka a5 netia
ulotki-skladane-kreda-300g-armara
ulotki a6 druk ul-tech
ulotki dl blu
druk ulotek a5 essenza
druk ulotek a5 na kartonie recyklingowym