Citylight to podświetlany nośnik reklamowy, usytuowany na terenie miasta. Z reguły wolno stojący lub przylegający do wiat przystanków autobusowych. Kierowany jest głównie do przechodniów. Tego typu nośniki najlepiej wykorzystywać w centrach miast, gdzie w ciągu dnia, przewija się dużo ludzi.

Druk posterów z wspomnianym wcześniej przeznaczeniem, realizujemy na wysokojakościowym papierze satynowym, stosowanym do ekspozycji podświetlanych, polecanym przez naszych dystrybutorów materiałów do druku wielkoformatowego. Gramatura wynosząca 140g doskonale się sprawdza przy tego typu rozwiązaniach. Dzięki niższej gramaturze wydruk jest lepiej podświetlony, a warto zauważyć, że jej wysokość nie ma znaczenia dla odbiorcy, z racji braku bezpośredniego kontaktu. Używany przez nas materiał jest wodoodporny.

Wydruk plakatów citylight realizujemy na ploterach solventowych, następnie docinamy do formatów wskazanych przez zamawiającego. Na życzenie klienta, istnieje opcja zabezpieczenia posteru laminatem w błysku lub w macie. Wybranie opcji z laminowaniem wydłuża termin realizacji o jeden dzień roboczy, z powodu konieczności odparowania wydruku.

W miarę możliwości, wydruk wielkoformatowy zrealizujemy na ten sam dzień. Standardowo termin realizacji wynosi do 3 dni roboczych.