Zajmujemy się profesjonalnym oklejaniem samochodów. Reklama na samochodach to złożony i skomplikowany proces, dlatego najlepiej zostawić go specjalistom. W naszej firmie posiadamy kilkanaście lat cennego doświadczenia, dzięki czemu możemy zagwarantować, że wyklejanie pojazdu zrealizujemy szybko, sprawnie i bez uszczerbku dla powierzchni lakieru.

Oklejanie samochodów zielona góraOklejanie samochodów – rodzaje foli


Oklejanie samochodów można zrealizować różnymi rodzajami foli. Wykorzystujemy materiały firm avery, arlon i 3m. Różnią się one między sobą przede wszystkim okresem trwałości oraz możliwościami aplikacyjnymi. Świadczymy usługi oklejania foliami:

  • monomeryczne – okres trwałości podawany przez producenta to 2 lata, w rzeczywistości folia jest w stanie wytrzymać dłuższy okres czasu
  • polimeryczne – okres trwałości podawany przez producenta to 5 lat, folia jest dedykowana do aplikacji na niewielkie przetłoczenia
  • wylewane – okres trwałości podawany przez producenta to 10 lat, folia jest dedykowana do aplikacji na całej powierzchni pojazdu

Pojazdy oklejamy przy użyciu folii, z ogromną pieczołowitością i ostrożnością podchodząc do każdego zlecenia. Wyklejanie pojazdów to doskonały i stosunkowo niedrogi sposób na zmianę koloru auta, a także bardzo popularna forma reklamy, która pozwoli Ci dotrzeć z przekazem do potencjalnych klientów wszędzie tam, gdzie pojedzie Twój samochód.

Jak wygląda proces oklejania pojazdu?

Zamówienie oklejania samochodu obsłużymy kompleksowo. Nasi graficy przygotują projekt i wizualizację wg. wytycznych, które nam dostarczysz. Następnie po akceptacji projektu rozpoczniemy proces druku. W przypadku projektów jednokolorowych lub przy nie wielkiej ilości kolorów, dla elementów wybiórczych (np. napisy) używamy foli ploterowych o danym kolorze, w takim przypadku nie będziemy zadrukowywać powierzchni foli. Wydruk na foli należy odstawić na 24h przed zabezpieczeniem wydruku.

Po okresie schnięcia druku, nadchodzi czas na zabezpieczenie go laminatem. Laminat chroni wydruk przed blaknięciem i przed uszkodzeniami mechanicznymi. Taki zabezpieczony druk zaaplikowany na pojazd bez wyczyścimy np. benzyną ekstrakcyjną lub umyjemy na myjce samochodowej (uwaga na małe elementy, przy myciu na myjce wysokociśnieniowej pod dużym kątem, elementy mogą się odkleić).

Zabezpieczony wydruk możemy poddać procesowi nacinania po obrysie. Ploter nacinający rysuje nożykiem po powierzchni foli, na podstawie specjalnie przygotowanego projektu, nadając poszczególnym elementom kształty. Po zdjęciu z maszyny nacinającej roli z wydrukiem, mamy nacięte gotowe elementy. Następnie aplikatorzy usuwają zbędną folię, brytują naklejki i nakładają papier transportowy, tak żeby w prosty sposób, umożliwiający estetyczne i równe ułożenie wg. przygotowanego projektu, zaaplikowanie wyciętej foli na powierzchni samochodu.

Oklejanie samochodu folią wylewaną całej powierzchni to o wiele bardziej złożony proces, który powinno się zostawić specjalistom. Współpracujemy z agencjami, które posiadają bogate doświadczenie w aplikacji foli wylewanej. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy do naszego biura – ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra (rondo koło marketu Auchan i Intermarche)
Kontakt – tel.: +48 664 383 975, e-mail: bok@drukla.net

oklejanie samochodow