Katalog w tej formie jest bardzo elegancki i z pewnością zrobi dobre wrażenie na Twoich klientach. Do wyboru masz aż 8 formatów, zaś objętość Twojego katalogu może wynosić od 48 do aż 580 stron. Podobnie jak przy katalogach szytych, możesz wybierać spośród szerokiej gamy gramatur i rodzajów papieru, które możesz dowolnie konfigurować (8 rodzajów papierów środka i aż 10 na okładkę). Każdy z nich może być sklejony po krótszym lub dłuższym boku oraz dodatkowo zgrzewany folią i/lub dziurkowany. Co ważne – okładkę  dodatkowo możemy uszlachetnić folią matową, błyszczącą lub Soft Skin. Całość, dla jeszcze lepszego efektu, oprawimy w technologii PUR.

Kartki katalogu mogą być łączone na kilka sposobów: w naszej ofercie znajdą Państwo katalogi szyte i klejone. Szycie stosowane jest zwykle przy produktach o mniejszej objętości, obszerne katalogi są najczęściej spajane klejem. W przypadku szycia oferujemy szybkie wykonanie usługi. W zależności od oczekiwanego przez klienta układu strony, istnieje możliwość oprawiania katalogów po długim, jak i po krótkim boku. Proponujemy szeroką gamę gramatur i rodzajów papieru, w tym opcję konfiguracji różnych papierów w jednym katalogu. Okładki przygotowywanych katalogów uszlachetniamy na wiele sposobów: folią matową, błyszczącą, soft skin, a także uwypuklającym lakierem UV 3D. Wykonujemy też złocenie i srebrzenie wskazanych części.

Drukujemy projekty przygotowane w programach typu Word, a także udostępniamy możliwość zamówienia składu graficznego katalogu. W przypadku pojawiających się wątpliwości, oferujemy klientom wsparcie w doborze odpowiednich parametrów katalogu. Ze względu na szerokie możliwości konfiguracji, w celu uzyskania wyceny, należy przesłać zapytanie. Nasza drukarnia umożliwia Państwu realizację zamówień niskonakładowych.

Jeżeli potrzebujesz przygotować projekt graficzny katalogu zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Zapraszamy do naszego biura w Zielonej Górze. Mieścimy się przy ul. Trasa Północna 2. Zamówienia przyjmujemy i wydajemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 16.00.

Wyceny wysyłamy na maila. Zamówienia prosimy składać bezpośrednio w biurze lub mailowo bok@drukla.net.

Wybrane realizacje: