Oklejanie witryn może mieć różne zastosowanie. Nasi klienci oklejają witryny, żeby wykorzystać powierzchnię okien do celów reklamowych, można w ten sposób wyeksponować zakres wykonywanych usług, przedstawić swoją markę lub pokazać do jakiego typu klienta chcemy dotrzeć. Oklejenie okien i drzwi może też służyć do uzyskania prywatności, np. folie mrożone w zupełności ograniczają widoczność tego co się dzieje wewnątrz lokalu, przepuszczają częściowo światło, a dodatkowo można na nich umieścić elementy reklamowe. Podobnym rozwiązaniem ograniczenia widoczności tego co dzieje się w środku pomieszczenia, będzie folia perforowana OWV, folia z dziurkami. Folia pełni funkcję reklamową, a także zapewnia prywatność, malutkie dziurki dopuszczają światło do wnętrza pomieszczenia, ograniczając widoczność z zewnątrz, a do tego cała powierzchnia witryny może zostać wykorzystana do zaprezentowania reklamy.

Oklejanie witryn różnymi foliami


Oklejamy witryny foliami z możliwością zadruku i nacinania po obrysie dowolnego kształtu:

  • folia monomeryczna, polimeryczna, wylewana
  • folia perforowana oneWayVision – podstawowy rodzaj foli OWV umożliwia wykorzystanie powierzchni witryny, z zachowaniem dostępu światła do wnętrza lokalu, osoba z zewnątrz nie widzi co dzieje się w środku, w ofercie posiadamy także folie, dające możliwość zobaczenia co dzieje się w środku pomieszczenia, dzięki czemu uzyskujemy potrójny efekt – klient widzi reklamę, klient widzi co dzieje się w środku lokalu, światło dociera do wnętrza lokalu
  • folie mrożone polimerowe, wylewane (w przypadku foli mrożonych, stosujemy metodę podwójnego zadruku, dzięki czemu kolory są intensywniejsze)
  • folia easy dot – folie z punktowym klejem kropelkowym, dedykowane do prostego montażu na płaskiej powierzchni, ten rodzaj foli bez problemu odklejimy z jednego miejsca i naklejimy w drugim (repozycjonowanie jest możliwe do momentu utrwalenia się kleju), folie polecamy klientom, którzy sami chcą zrealizować oklejenie swojej witryny

Na życzenie klienta laminujemy wydruki laminatem stałym bądź płynnym, dzięki czemu wydruk zaaplikowany na witrynę będzie odporny na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, np. zarysowanie.

Projekt oklejenia witryny


Zajmujemy się kompleksową obsługą zamówień oklejania witryn, to znaczy, że przygotojemy dla Ciebie również projekt i wizualizację Twoich witryn po oklejeniu. Jeżeli rozpoczynasz działalność reklamową i nie wiesz od czego zacząć, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta, doradzimy, pomożemy, powiemy od czego zacząć i jakie rozwiązanie będzie najlepsze.

Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy do naszego biura – ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra (rondo koło marketu Auchan i Intermarche)
Kontakt – tel.: +48 664 383 975, e-mail: bok@drukla.net