Dla wszystkich, którzy cenią dobrą jakość za rozsądną cenę. Jeśli Twój katalog ma mieć maksymalnie 68 stron oprawa szyta będzie idealna. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę gramatur i rodzajów papieru, które możesz dowolnie konfigurować (4 rodzaje papierów środka i aż 11 na okładkę). Do wyboru masz 8 formatów. Każdy z nich może być zszyty zeszytowo lub oczkowo. Jeśli chcesz, by katalog był nie tylko trwały, ale też elegancki – wybierz dodatkowo folię połysk, mat lub Soft Skin. Co Cię dodatkowo wyróżni? Okładka z wybiórczym lakierem UV oraz możliwość pozłocenia lub posrebrzenia wskazanych części.

 

Kartki katalogu mogą być łączone na kilka sposobów: w naszej ofercie znajdą Państwo katalogi szyte i klejone. Szycie stosowane jest zwykle przy produktach o mniejszej objętości, obszerne katalogi są najczęściej spajane klejem. W przypadku szycia oferujemy szybkie wykonanie usługi. W zależności od oczekiwanego przez klienta układu strony, istnieje możliwość oprawiania katalogów po długim, jak i po krótkim boku. Proponujemy szeroką gamę gramatur i rodzajów papieru, w tym opcję konfiguracji różnych papierów w jednym katalogu. Okładki przygotowywanych katalogów uszlachetniamy na wiele sposobów: folią matową, błyszczącą, soft skin, a także uwypuklającym lakierem UV 3D. Wykonujemy też złocenie i srebrzenie wskazanych części.

Drukujemy projekty przygotowane w programach typu Word, a także udostępniamy możliwość zamówienia składu graficznego katalogu. W przypadku pojawiających się wątpliwości, oferujemy klientom wsparcie w doborze odpowiednich parametrów katalogu. Ze względu na szerokie możliwości konfiguracji, w celu uzyskania wyceny, należy przesłać zapytanie. Nasza drukarnia umożliwia Państwu realizację zamówień niskonakładowych.

Jeżeli potrzebujesz przygotować projekt graficzny katalogu zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Zapraszamy do naszego biura w Zielonej Górze. Mieścimy się przy ul. Trasa Północna 2. Zamówienia przyjmujemy i wydajemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 16.00.

Wyceny wysyłamy na maila. Zamówienia prosimy składać bezpośrednio w biurze lub mailowo bok@drukla.net.

Wybrane realizacje:


katalog szyty palmiarnia
katalog szyty palmiarnia