Roll-up, czyli reklama, którą możesz wszędzie ze sobą zabrać. Roll-up to wymarzony produkt na targi, konferencje i wystawy. Lekki, poręczny, łatwy w montażu, a przy tym niezwykle elegancki i skuteczny. Przekonaj się na własnej skórze jak bardzo jest funkcjonalny. Drukujemy na Blockout 330g, który jest idealnym podłożem dla roll-upów. Materiał ten jest nie tylko gładki i świetnie odwzorowuje kolory wydruku, ale też posiada specjalną przekładkę blokującą światło. Dzięki niej nawet przy mocnym podświetleniu tekst jest czytelny i widoczny nawet z dużej odległości. Co ważne, podczas montażu dbamy o to, by materiał był idealnie dopasowany, jego boki nie rolowały się, a zaślepki listwy nie odpadały. W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje kaset – kasetę standardową, a także tę w wersji exclusive (w kształcie łezki).

Rol-up w wysokiej jakości


Jeżeli zależy Ci na wydruku w wysokiej jakości z solidnym montażem w trwałej kasecie, dobrze trafiłeś! Oferujemy:

  • fotograficzna jakość wydruku (nawet 1440 dpi)
  • materiał blockout o wysokiej gramaturze 330g (to nie jest baner)
  • krawędzie materiału nie marszczą się przy górnej listwie
  • w ofercie także srebrny wkład, Twoje reklama będzie się wyróżniać na tle konkurencji
  • ekspresową realizację, kasety znajdują się w naszym magazynie, realiacja nawet na ten sam dzień
  • dwa rodzaje kaset do wyboru, standardowa oraz ekskluzywna w kształcie łezki

Roll-up standard

Dostępny jest w formacie 100x200cm. Do każdego roll-upa dołączamy poręczną kasetę. Możesz w niej zamknąć swoją grafikę i bezpiecznie ją przewieźć. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoja reklama pozostanie w niezmienionej formie.

roll-up kaseta standardowaRoll-up exlusive

Dostępny jest w formacie 85x200cm. Do każdego roll-upa dołączamy poręczną, elegancką kasetę, która pełni również funkcję estetyczną. Możesz w niej zamknąć swoją grafikę i bezpiecznie ją przewieźć. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoja reklama pozostanie w niezmienionej formie.

roll up kaseta ekskluzywna w ksztalcie lezki

Wydruk do roll-up

Masz już roll-up? Świetnie! W naszej ofercie znajdziesz również same wydruki, które idealnie pasują do każdego stojaka reklamowego. Wykonane są one ze specjalnego tworzywa, które jest odporne na rozdarcia oraz posiada znakomite właściwości blokowania światła.

Nowość!!

Nowość w naszej ofercie – wyjątkowy, srebrny materiał do roll-upów, który sprawi, że Twój roll-up będzie się wyróżniał na tle innych. Zmień swój tradycyjny wydruk w niezwykły metaliczny obraz, który zachwyci Twoich klientów. Jest to idealne rozwiązanie m.in dla salonów kosmetycznych.

Zajmujemy się również przygotowaniem projektów do reklamy w systemach roll-up. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego biura – ul. Trasa Północna 2, Zielona Góra (rondo koło marketu Auchan i Intermarche)
Kontakt – tel.: +48 664 383 975, e-mail: bok@drukla.net

Nasze realizacje roll-up

system-roll-up-3rd-artillery-battalionsystem-roll-up-liceum-7system-roll-up-exclusive-essenzasystem-roll-up-exclusive-coniecosystem-roll-up-exclusive-aegeesystem-roll-up-exclusivesystem roll up simeduroll up system calmarsystem roll up bluecrysta